RECENT FROM BLOG

portret - łazienka

Planując budowę domu lub nawet większy remont warto zapoznać się innowacyjnymi rozwiązaniami z branży budownictwa.

Jest to przede wszystkim korzystne, ponieważ budując czy też remontując z uwzględnieniem najnowocześniejszych metod możemy mieć zapewnienie, iż wybraliśmy wyjścia , które odznaczają się długą trwałością, a to tymczasem w tym wszystkim jest najistotniejsze.

Read More
Projekt domu

Konstrukcja domu – trudny i czasochłonny proces

Współcześnie dom jest dla wielu osób bazą do prowadzenia statycznego życia. Nie da się ukryć, iż proces jego budowy bywa długi i rozpoczyna się już na etapie organizowania, od którego uzależniony jest jego finalny wygląd, oraz staranność realizacji.

Read More
dom

Etapy tworzenia wymarzonego domu

Niejeden pragnie posiadać własny lokal, zgodnie z przysłowiem „ciasny, ale własny”. Najpierw, kiedy „idziemy na swoje” mały metraż nie powoduje przerażenia. Ważne, że osobno.

Read More
miasto - obrazeczek

Czy interesuje nas budowa domu jednorodzinnego? Budowa domów pod klucz cieszy się sporym powodzeniem

Jeśli zdecydowaliśmy się na wybudowanie domku, to musimy otrzymać gwarancję, że zatrudnimy do tego właściwą ekipę. Taką, która wszystko zbuduje nam szybko, ale też właściwie, przez co będziemy się czuć bezpiecznie w takim miejscu i będziemy uzyskiwali pewność, że odpowiednio zainwestowaliśmy swe fundusze. Bez wątpienia powinno się tu spojrzeć jakie mamy możliwości.

Read More
czas - akt

Jak prezentuje się sprawa z budową pod klucz? O jakich sprawach trzeba pamiętać? Co jest najistotniejsze?

Jeśli chcemy postawić dom to sprawdzamy różnorodne poradniki budowlane oraz katalogi deweloperów. Wierzymy, iż to nam będzie pomocne w stworzeniu własnego projektu albo chociażby podsunie pewne interesujące wnioski. Niestety, zamiast bardziej jasno, robi się jeszcze ciemniej, gdyż im więcej analizujemy, tym trafiamy na zwroty, jakich nie znamy, a jednym z nich jest budowa domu pod klucz. W jaki sposób powinniśmy to rozumieć?

Read More

Starsze wpisy