RECENT FROM BLOG

Uszczelki

Rozmaite gałęzie przemysłu stosują uszczelniacze

Niemożliwe jest chyba znalezienie gałęzi przemysłu, w której nie stosuje się różnego rodzaju uszczelniaczy. Są one niezbędne do utrzymania maszyn we właściwym stanie, zapobiegają awariom oraz niespodziewanym wyciekom groźnych substancji.

Read More
Projekt domu

Na co zwracać uwagę, jak dobieramy projekt domu? Co jest w tym obszarze faktycznie najbardziej istotne?

Do wyboru jest rzeczywiście wiele projektów domów, jesteśmy w stanie je liczyć w tysiącach. Ciężko więc wybrać najlepsze architektoniczne rozwiązanie, które oferować będzie jednocześnie ciekawy wygląd, funkcjonalność i energooszczędność.

Read More
panorama - inwestycje

Od czego zacząć budowę domu? Co wypada wiedzieć, o czym musimy pamiętać?

Stawianie swojego domu to spora inwestycja w życiu, w przypadku której potrzeba sporo poświęcenia. Co musimy wziąć pod uwagę, planując tego rodzaju przedsięwzięcie?

Read More
Żaluzje

Razem z roletami lub żaluzjami masz szansę projektować swe okna, staną się nie tylko eleganckie, ale także funkcjonalne

Okno pełni w domu niesamowicie istotną rolę – dzięki niemu do pomieszczenia wpada odpowiednia ilość światła, panują miłe oraz wygodne warunki do wykonywania codziennych obowiązków, jak także do odpoczynku. Okna wymagają także wspaniałej oprawy, dzięki niej mają szansę stać się najładniejszą ozdobą wnętrza. W sytuacji dekorowania okien, dosyć często stosuje się różnorakie kwiaty i bibeloty ustawiane na parapetach. Ważnym elementem ozdobnym okna okazuje się również to, co jest w oknie zawieszone, jak chociażby firany lub żaluzje.

Read More
Projektowanie ogrodów

Zaaranżuj swój wyśniony ogród

Aby posiadać cudowny, a jednocześnie funkcjonalny ogród, powinniśmy go bardzo dobrze zaprojektować. Projektowanie ogrodu najlepiej rozpocząć od zdefiniowania, jakiego rodzaju elementy chcemy w nim pomieścić. Poza tego typu oczekiwaniami, jak garaż, śmietnik czy taras wypoczynkowy, dobrze również rozpatrzyć pozostałe elementy, jak przykładowo skład na drewno (jeżeli posiadamy w domu kominek).

Read More

Starsze wpisy