RECENT FROM BLOG

drzwi wejściowe

Jakie odmiany wejściowych drzwi przeważnie się wykorzystuje w domach i mieszkaniach.

Drzwi pełnią niezwykle istotną rolę w naszych mieszkaniach i domach, w pierwszej kolejności zabezpieczając przed wejściem niepowołanych osób. Ale też dobrze dobrane nadać mogą budynkowi ciekawego wyglądu i spowodować, że będzie on stylowo wyglądał.

Read More
listwy przypodłogowe w mieszkaniu

Czy dobrze jest wybrać białe listwy przypodłogowe? Jakie są najpopularniejsze rodzaje listew?

Gdy już zrobiliśmy naszą ładną i nową podłogę z paneli, to właśnie jest czas na listwy przypodłogowe. Na rynku dostępnych jest dużo rodzajów takich listew. Czy białe listwy do aby właściwy pomysł? Jaki mamy wybór, jeśli chodzi o rodzaj listew?

Read More
Projekt domu

Na co zwracać uwagę, jak dobieramy projekt domu? Co jest w tym obszarze faktycznie najbardziej istotne?

Do wyboru jest bardzo dużo projektów domów, można je liczyć w tysiącach. Ciężko więc wybrać najlepsze architektoniczne rozwiązanie, które zapewniać będzie jednocześnie ciekawy wygląd, funkcjonalność oraz energooszczędność.

Read More
budynek - perspektywa

Współczesne budownictwo, jakie na pewno realizuje wszelkie potrzeby mieszkańców Polski

Pomimo globalnego kryzysu, o którym wiele się mówi w ostatnich latach można zauważyć wzmożony ruch w sferach wiążących się z nieruchomościami. Jest to efekt tego, iż stawiamy na rozsądne inwestowanie pieniędzy, zamiast trzymać je w bankach chcemy kupować nieruchomości, jakie zapewniają zysk, ponieważ ich cena niemalże nigdy nie spadnie.

Read More
Wnętrza - portret

Lustra na wymiar – duża oraz fascynująca oferta

Lustro bezsprzecznie jest jednym z nieodzownym fragmentów domu czy też mieszkania. Z pewnością odszuka się dla niego miejsce w łazience i przedpokoju, multum osób wybiera także szafy z lustrami bądź stylowe lustra do salonu. Lustra dostępne są w przeróżnych kształtach – okrągłe, kwadratowe, prostokątne albo także bardziej fantazyjne, dostępne są również różne wymiary. Wiele przedsiębiorstw przygotowuje także lustra na indywidualne życzenia Kontrahenta, w tym też lustra na wymiar.

Read More

Starsze wpisy