RECENT FROM BLOG

tableau - kominek

Rodzaje piecy używanych w instalacjach grzewczych, jakie zalety mają piece z podajnikami.

W naszej strefie klimatycznej konieczne będzie zapewnienie w domu czy mieszkaniu jakiegoś ogrzewania. W przypadku budynków wielorodzinnych jest dość prosto, bo przeważnie posiadał on będzie swoją kotłownię albo będzie podpięty do ciepłowniczej instalacji. Jednak posiadacze jednorodzinnych domów będą musieli zastanowić się nad tym, żeby zapewnić jakieś grzanie.

Read More
Projekt domu jednorodzinnego

Interesujące plany domów jednorodzinnych

Masa ludzi marzy o mieszkaniu w domu jednorodzinnym. Wiąże się to ze sporo większą wygodą niż przebywanie w bloku czy wieżowcu, mało tego posiadamy więcej przestrzeni użytkowej. Przebywanie w domu jednorodzinnym wiąże się z wieloma zaletami, w gorące słoneczne dni możemy odpocząć w ogrodzie czy też zrobić grilla z przyjaciółmi.

Read More
Budowa domów

Konstrukcja domu – na który projekt postawić, żeby być zaspokojonym?

Dla znacznej części osób bardzo znaczące jest posiadanie własnego domu lub nieruchomości. Jest to element, jaki istotnie oddziałuje na niezależność i często umożliwia założenie rodziny. Nie zdumiewa wobec tego fakt, że rynek nieruchomości z roku na rok coraz wyraźniej się rozwija i zapewnia ludziom pociągające możliwości. Budowa domu to proces czasochłonny, jaki potrzebuje dobrego kapitału.

Read More
budynek energooszczędny Libeskind Villa

Nowoczesny styl w Twoim domu

O szklanych domach już dane nam było czytać prawie wiek temu, więc mamy świadomość symboliki lepszego świata. Ale gdyby tak fantazję zamienić w rzeczywistość? I pokusić się o szklane drzwi, schody, balustrady?
Read More
Taras

Fantazjujesz o ładnym tarasie? Szukaj inspiracji w sieci!

Współcześnie ludzie coraz wyraźniej cenią ubocze własnego domu, w którym zdołają odprężyć się i odciąć się od zadań w pracy. Nie da się ukryć, że jest to jedno z ważniejszych dóbr, jakie jesteśmy w stanie mieć w obecnym świecie. Niejednokrotnie umożliwia ono rozpoczęcie własnego, stabilnego funkcjonowania i założenie rodziny, jaka stanowi w wielu przypadkach istotny cel. Nie dziwi więc fakt, że podejmując wolę o budowie domu poszukujemy najciekawszych projektów, które w pełni spełnią nasze wymagania i będą poza tym podatne na metamorfozy wywoływane choćby dojrzewaniem dzieci. Mnóstwo elementów domu jest trwałych, jednakowoż dobrze jest także rozumować o przestrzeniach do wspólnego spędzania czasu.

Read More

Starsze wpisy