RECENT FROM BLOG

portret - dom

Szkło jako istotny element w urządzaniu wnętrz

Szkło to niezwykle ciekawe tworzywo. Może przybierać urozmaicone formy: pękate, delikatne, chropowate, transparentne, kolorowe. Nie da się pominąć, że stwarza fantastyczny efekt estetyczny, a poza tym łatwo je wyczyścić. Dzięki temu znajduje mnóstwo zastosowań praktycznych i dekoracyjnych.

Read More
łazienkowe kratki wentylacyjne

Rodzaje kratek wentylacyjnych

W chwili obecnej kratki wentylacyjne są – pomimo pozorów – produktami, znajdującymi się m.in. we wszystkich domach, a co ważniejsze – stanowią rolę ozdobną, zasłaniając często nieprzyjemny otwór wentylacyjny. Istnieją różne modele kratek, stosowane według ich cech i właściwości – można zakupić kratki według rozmiarów i posiadanych funkcji. Są kratki, które posiadają między innymi żaluzje, jednak zarazem wszystkie są wykonane z najwyższej jakości produktów, mające za cel służyć przez długi okres czasu bez jakichkolwiek problemów.

Read More
łazienka - migawka

Biegłe projektowanie wnętrz – domów, mieszkań i biur

Mnogość firm działa obecnie w branży projektowania wnętrz. Projektowanie wnętrz jest nadzwyczaj atrakcyjną i cenioną usługą, masa jednostek entuzjastycznie korzysta z usług projektantów. Fachowy projektant doskonale wie, jak zaprojektować dane wnętrze, niezależnie od jego metrażu lub kształtu. W wielu przypadkach sami nie posiadamy pomysłu, jak zaprojektować wnętrze domu albo mieszkania, naturalnie w takiej sytuacji naturalnie przyda nam się pomoc kogoś doświadczonego w tym temacie.

Read More
mieszkania - malunek

Odnawialne źródła energii w naszych domach

Pompy ciepła są nie tylko ekologiczne, ale też pozwalaja na spore oszczędności. Ten sposób na ogrzewanie domów, zdecydowanie zyskał w ostatnim czasie na popularności i wcale jej nie traci. Istotny wpływ ma na to również wzbogacenie tego sposobu ogrzewania o ogniwa fotowoltaiczne.

Read More
salon

Nietuzinkowa podłoga w płytkach

Remontowanie mieszkania nie jest komfortowa, ale aranżacja wnętrza i kupowanie materiałów owszem. Rzadko decydujemy się na dekoratora i sami musimy walczyć z zakupem dobrych sprzętów. Decyzja o podłodze musi być dobrze przemyślana.
Read More

Starsze wpisy