RECENT FROM BLOG

Projekt działki - tyczenie działek

Jak wytycza się działki, w miejscu gdzie ma powstać obiekt? Jakie kwestie są najważniejsze?

Tyczenie działek to szereg podstawowych czynności pomiarowych, jaki dokonywany jest przez geodetów. Taki pomiar jest tworzony już na początku budowy, przed faktycznym zbudowaniem danego obiektu w terenie. Jak się to prezentuje, czym jest wytyczenie takiego obszaru?

Read More
Rozminowanie terenu - usługi saperskie

O czym pamiętać w trakcie stawiania domu?|Stawiasz dom – sprawdź o czym powinieneś pamiętać

Wybudowanie domu to poważna rzecz, dlatego warto wziąć pod uwagę najróżniejsze kwestie.
Własny jednorodzinny domek gdzieś w cichej okolicy to marzenie wielu osób. Wymaga ono jednak wiele wysiłku i pamiętania o istotnych kwestiach. Większość osób realizujących takie marzenie potrzebuje zaciągnąć kredyt, a następnie oczywiście kupić działkę.

Read More
malunek - mieszkanie

Nadchodzą święta, zadbaj o najbliższych!

W dzisiejszych czasach świat idzie do przodu niezwykle szybko, spędzamy mnóstwo godzin w pracy, marnujemy go w korkach, mamy zajęcia dodatkowe. Z tego powodu często nie spędzamy wystarczającej ilości czasu ze swoimi najbliższymi. Dlatego kiedy zbliżają się święta Bożego Narodzenia, mamy szansę zadośćuczynić własnej żonie oraz dzieciom naszą absencję w ciągu tygodnia. Najlepszą metodą na to są podarunki. Nabądź odpowiednie marki, które mogą stanowić symbol twojej miłości do najbliższych ci osób.

Read More
panorama - inwestycje

Od czego zacząć budowę domu? Co wypada wiedzieć, o czym musimy pamiętać?

Stawianie swojego domu to spora inwestycja w życiu, do której wymagane jest spore poświęcenie. Co powinniśmy wziąć pod uwagę, planując tego typu przedsięwzięcie?

Read More
maszyna budowlana

Wartość maszyn budowlanych

Prace budowlane lub wykończeniowe często bywają dosyć ciężkie i skomplikowane, dzięki czemu wymagają zastosowania odpowiednich narzędzi oraz urządzeń. To bardzo ważne, aby podobne urządzenia utrzymać w świetnej kondycji, bo od tego uzależnione są skuteczność i bezpieczeństwo działań.

Read More

Starsze wpisy