RECENT FROM BLOG

selfie - budowa

O kondycję urządzeń oraz narzędzi budowlanych trzeba dbać, bo to istotne dla wydajności i bezpieczeństwa działań

Roboty budowlane albo remontowe nierzadko są dość trudne oraz skomplikowane, przez co wymagają użycia odpowiednich narzędzi i maszyn. To bardzo istotne, aby tego typu urządzenia utrzymać w znakomitej formie, gdyż od tego uzależnione bywają efektywność oraz bezpieczeństwo prac.

Read More
utylizacja materiałów wybuchowych

Jakie prace są potrzebne przed dużymi inwestycjami związanymi z budową? Czyja pomoc może być ważna?

Inwestycje budowlane w miastach wymagają sporej ilości działań, jakie wiążą się nie tylko z samym budynkiem, ale także z przygotowaniem gruntu pod prace. Jest to również czasochłonna, lecz także niesamowicie ważna czynność przed przystąpieniem do prac budowlanych.

Read More
inwestycje - portret

Które domki zaliczamy do kategorii niedrogich w budowie

Dom tani w budowie to taki dom, w jakim możemy zamieszkać mając porównywalny budżet do zakupu mieszkanka w bloku. Zazwyczaj wybierane projekty z owej kategorii posiadają metraż 60-100 m kw. Niewątpliwą zaletą takiego domu jest brak konieczności posiadania ogromnej działki, niskie koszta budowy, a co za tym idzie – szybsze tempo stawiania. Nie możemy zapomnieć także o małych kosztach utrzymania obiektu.

Read More
Nieruchomości

Jak dobrze zarządzać agencją nieruchomości?

Jeżeli mamy w planach założenie agencji nieruchomości, zapewne mamy już pewne doświadczenie na tym polu. Jednak praca w czyjejś placówce a otwarcie jej na własny rachunek różnią się zasadniczo od siebie. Aby nam się w ogóle kalkulowała taka inwestycja, musimy pierw zorientować się na rynku, jak wygląda konkurencja, czy jest zapotrzebowanie na kupno i wynajem nowych nieruchomości. Wbrew pozorom, najlepiej otworzyć tego rodzaju firmę w niewielkim mieście, jakim jest na przykład Przemyśl. Bowiem we Wrocławiu czy Krakowie, rynek jest już pełny.

Read More
obrazek - dom

Pomiary geodety dla osób z województwa wielkopolskiego

Sytuacji, gdy będziemy potrzebowali korzystać z usług geodezyjnych jest bardzo dużo. Z przyczyn oczywistych będziemy poszukiwać geodety w nieodległej okolicy.

Read More

Starsze wpisy