RECENT FROM BLOG

Projekt domu jednorodzinnego

Interesujące plany domów jednorodzinnych

Masa ludzi marzy o mieszkaniu w domu jednorodzinnym. Wiąże się to ze sporo większą wygodą niż przebywanie w bloku czy wieżowcu, mało tego posiadamy więcej przestrzeni użytkowej. Przebywanie w domu jednorodzinnym wiąże się z wieloma zaletami, w gorące słoneczne dni możemy odpocząć w ogrodzie czy też zrobić grilla z przyjaciółmi.

Read More
Budowa domu

Jaką funkcję pełnią ściany oporowe? Co warto o nich wiedzieć?

Mur oporowy, inaczej ściana oporowa, jest samodzielną budowlą w formie ściany. Wyróżnia się liczne jej rodzaje. Innym sposobem może być zastosowanie profili ze stali, sprawdzają się one dobrze w niejednym przypadku, ale urodą niestety nie grzeszą. Można wykorzystać również mury oporowe, to znaczy gotowe elementy, jakie stawia się zwyczajnie obok siebie, dając równocześnie wystarczająco mocną konstrukcję.

Read More
Projekt domu

Co powinniśmy wziąć pod uwagę w trakcie wybierania projektu domu jednorodzinnego?

Obecnie dom jest dla wielu osób podstawą do prowadzenia statycznego życia. Nie sposób ukryć, iż proces jego konstrukcji może być czasochłonny i zaczyna się już na etapie planowania, od jakiego uzależniony jest jego ostatni wygląd, oraz staranność wykonania.

Read More
figura ogrodowa

Udekorowanie ogrodu figurami może spowodować, iż zamieni on się w fantastyczną krainę pełną dziwnych stworzeń

Nie ma znaczenia czy posiadamy tylko niewielką działeczkę czy ogromny ogród, każdy z nas chce przyozdobić swój kawałek terenu tak, by prezentował się pięknie. Dzisiaj można wybierać spomiędzy tak wielu ozdób, iż z pewnością każdy znajdzie coś ciekawego.

Read More
Projekt domu

Konstrukcja domu – trudny i czasochłonny proces

Aktualnie dom jest dla wielu osób podstawą do prowadzenia statycznego życia. Nie można ukryć, iż proces jego budowy może być czasochłonny i zaczyna się już na etapie organizowania, od jakiego uzależniony jest jego końcowy wygląd, a także dokładność wykonania.

Read More

Starsze wpisy