RECENT FROM BLOG

Projekt domu

Konstrukcja domu – trudny i czasochłonny proces

Współcześnie dom jest dla wielu osób bazą do prowadzenia statycznego życia. Nie da się ukryć, iż proces jego budowy bywa długi i rozpoczyna się już na etapie organizowania, od którego uzależniony jest jego finalny wygląd, oraz staranność realizacji.

Read More
marina - hotel

Co ma szansę nam zaoferować architekt Radom? Biuro projektowe Radom przygotowało już sporo różnorakich propozycji

Gdy decydujemy się na postawienie domku, to koniecznie powinniśmy przypilnować, by okazał się być on jak najmocniej przybliżony do własnych marzeń. To właśnie sprawia, że powinniśmy się przyjrzeć różnym ofertom, żebyśmy mieli możliwość odpowiedzieć, która z nich najbardziej nam się spodoba oraz w jakim domu, chcielibyśmy mieszkać. Możemy tu skorzystać z gotowych projektów, albo możemy poprosić o przygotowanie takiego jedynie dla nas.

Read More
mieszkania - malunek

Odnawialne źródła energii w naszych domach

Pompy ciepła są nie tylko ekologiczne, ale pozwalaja na duże oszczędności. Ten sposób na ogrzewanie domów, zdecydowanie zyskał w ostatnim czasie na popularności. Znaczący wpływ ma na to również wzbogacenie tej metody ogrzewania o ogniwa fotowoltaiczne.

Read More
Budowa domu

Jaką funkcję pełnią ściany oporowe? Co warto o nich wiedzieć?

Mur oporowy, inaczej ściana oporowa, jest samodzielną budowlą w formie ściany. Wyróżnia się przeróżne jej rodzaje. Innym sposobem będzie użycie profili ze stali, będą się one dobrze sprawdzać w niejednym przypadku, lecz nie są najładniejsze. Można także wykorzystać mury oporowe, czyli gotowe elementy, które się po prostu ustawia przy sobie, tworząc równocześnie wystarczająco mocną konstrukcję.

Read More
fotowoltaika gdańsk

Szukasz pomysłu na ograniczenie rachunków? W takim razie systemy fotowoltaiczne są narzędziem idealnym dla ciebie

Ludzie cały czas poszukują rozwiązań, które pozwoliłyby im na ograniczenie opłat domowych. To normalne, ponieważ te bywają rzeczywiście ogromnym obciążeniem domowego portfela. Gdy przeanalizuje się domowe wydatki, bez wątpienia dojdzie się do wniosku, że dużą ich część stanowią opłaty i rachunki za media. Ciężko je zmniejszyć, gdyż takie rzeczy, jak gaz, woda lub dostęp do internetu są człowiekowi potrzebne. Potrzeba oszczędzania – pieniędzy i środowiska – zaowocowała wynalezieniem narzędzi, które zezwalają samemu produkować prąd.

Read More

Starsze wpisy