Nowoczesny styl w Twoim domu

29, Lip 2020 by admin in Wykończenie pod klucz     No Comments

budynek energooszczędny Libeskind Villa
O szklanych domach już dane nam było czytać prawie wiek temu, i jesteśmy świadomi ich symboliki doskonalszego świata. Ale gdyby tak nasze wyobrażenie przemienić w rzeczywistość? I zdecydować się na szklane drzwi, schody, balustrady?

Prysznicowe odwodnienie
Autor: ACO Elementy Budowlane Sp. z o.o
Źródło: ACO Elementy Budowlane Sp. z o.o.
Nie obawiajmy się innowacyjnych rozwiązań. Technologia w obecnych czasach potrafi bardzo dużo i coraz więcej, więc nie lekceważmy szkła jako surowca do tworzenia nawet tak niezwykłych konstrukcji jak schody. To kwintesencja minimalizmu i dobrego smaku.Jeżeli mamy wątpliwości , które dotyczą pęknięć, zadrapań, oraz tego że nasze schody (zobacz schody gdynia) będą śliskie – istnieją pobudki mówiące o tym abyśmy się ich wyzbyli.
Z pozoru delikatne szkło posiada wiele możliwości zastosowania i może niejednego z nas zadziwić swoją niezwykłą wytrzymałością i trwałością.
Stawiane na niezwykle mocnej stalowej konstrukcji stopnie szklanych schodów tworzy się z trzech warstw klejonego szkła hartowanego. Grubość szkła obliczana jest indywidualnie, w stosunku do wielkości tafli. Ma więc bardzo wysoką odporność na pęknięcia – jest bezpieczne.Jeśli jednak nie na sto procent jesteśmy przekonani o swoim wyborze – udajmy się na kompromis. Szklana balustrada, która z jednej strony da nam bezpieczeństwo i wygodę w użytkowaniu, a z drugiej – nada uroku, otwartości wnętrzu i dostatecznie je doświetli będzie najlepszym wyborem – www.

Ostateczny efekt przejdzie nasze najśmielsze oczekiwania!

Jeśli sądzimy, że płytki w kuchni są niewystarczająco oryginalne – możemy zastąpić je szkłem.

To aktualny, obowiązujący trend. Koncepcja ta, w szczególności sprawdzi się w niewielkiej kuchni, gdyż optycznie nada większej przestrzeni naszemu wnętrzu.W niedużym domu idealne okażą się szklane drzwi – www.

Chcesz zbadać odmienny punkt widzenia na rozpatrywany w tym poście temat? Kliknij zatem tutaj i sprawdź więcej treści na ten temat!

Zamkną pokoje, jednocześnie nie ograniczając światła. Drzwi szklane niekiedy kojarzą się nam ze zmniejszonym poziomem prywatności. Niepotrzebnie, gdyż oprócz szkła ”czystego” możemy zdecydować się na matowe, metaliczne lub piaskowane z dowolnie wybranym motywem. Należy uwzględnić, że szkło w domu, szczególnie to o wysokiej przejrzystości dosyć szybko się brudzi. Powinniśmy więc liczyć się z częstszym czyszczeniem. Mimo wszystko, piękno i elegancja jaką wniesie do wnętrz, wynagrodzi nam czas poświęcony na porządki.

Starsze wpisy