Nowoczesny styl w Twoim domu

05, sie 2022 by admin in Wykończenie pod klucz     No Comments

O szklanych domach już dane nam było czytać prawie wiek temu, i jesteśmy świadomi ich symboliki doskonalszego świata. Ale gdyby tak nasze wyobrażenie przemienić w rzeczywistość? I zdecydować się na szklane drzwi, schody, balustrady?

Prysznicowe odwodnienie

Autor: ACO Elementy Budowlane Sp. z o.o
Źródło: ACO Elementy Budowlane Sp. z o.o.
Nie obawiajmy się innowacyjnych rozwiązań. Technologia w obecnych czasach potrafi bardzo dużo i coraz więcej, więc nie lekceważmy szkła jako surowca do tworzenia nawet tak niezwykłych konstrukcji jak schody. To kwintesencja minimalizmu i dobrego smaku.Jeżeli mamy wątpliwości , które dotyczą pęknięć, zadrapań, oraz tego że nasze schody (zobacz schody gdynia) będą śliskie – istnieją pobudki mówiące o tym abyśmy się ich wyzbyli.
Z pozoru delikatne szkło posiada wiele możliwości zastosowania i może niejednego z nas zadziwić swoją niezwykłą wytrzymałością i trwałością.
Stawiane na niezwykle mocnej stalowej konstrukcji stopnie szklanych schodów tworzy się z trzech warstw klejonego szkła hartowanego. Grubość szkła obliczana jest indywidualnie, w stosunku do wielkości tafli. Ma więc bardzo wysoką odporność na pęknięcia – jest bezpieczne.Jeśli jednak nie na sto procent jesteśmy przekonani o swoim wyborze – udajmy się na kompromis. Szklana balustrada, która z jednej strony da nam bezpieczeństwo i wygodę w użytkowaniu, a z drugiej – nada uroku, otwartości wnętrzu i dostatecznie je doświetli będzie najlepszym wyborem – www.

Ostateczny efekt przejdzie nasze najśmielsze oczekiwania!

Jeśli sądzimy, że płytki w kuchni są niewystarczająco oryginalne – możemy zastąpić je szkłem.

To aktualny, obowiązujący trend. Koncepcja ta, w szczególności sprawdzi się w niewielkiej kuchni, gdyż optycznie nada większej przestrzeni naszemu wnętrzu.W niedużym domu idealne okażą się szklane drzwi – www. Zamkną pokoje, jednocześnie nie ograniczając światła. Drzwi szklane niekiedy kojarzą się nam ze zmniejszonym poziomem prywatności. Niepotrzebnie, gdyż oprócz szkła ”czystego” możemy zdecydować się na matowe, metaliczne lub piaskowane z dowolnie wybranym motywem. Należy uwzględnić, że szkło w domu, szczególnie to o wysokiej przejrzystości dosyć szybko się brudzi. Powinniśmy więc liczyć się z częstszym czyszczeniem. Mimo wszystko, piękno i elegancja jaką wniesie do wnętrz, wynagrodzi nam czas poświęcony na porządki.

Starsze wpisy