RECENT FROM BLOG

portret - dom

Szkło jako istotny element w urządzaniu wnętrz

Szkło to niezwykle ciekawe tworzywo. Może przybierać urozmaicone formy: pękate, delikatne, chropowate, transparentne, kolorowe. Nie da się pominąć, że stwarza fantastyczny efekt estetyczny, a poza tym łatwo je wyczyścić. Dzięki temu znajduje mnóstwo zastosowań praktycznych i dekoracyjnych.

Read More
Budowanie domów

Co trzeba wiedzieć na temat domów budowanych pod klucz?

Domy, nie tylko te mniejsze, mogą zostać zbudowane w trzech różnych stanach. Decydując się na budowę domu powinniśmy oddać go inwestorom w stanie surowym, developerskim lub pod klucz.

Read More
łazienkowe kratki wentylacyjne

Rodzaje kratek wentylacyjnych

W chwili obecnej kratki wentylacyjne są – pomimo pozorów – produktami, znajdującymi się m.in. we wszystkich domach, a co ważniejsze – stanowią rolę ozdobną, zasłaniając często nieprzyjemny otwór wentylacyjny. Istnieją różne modele kratek, stosowane według ich cech i właściwości – można zakupić kratki według rozmiarów i posiadanych funkcji. Są kratki, które posiadają między innymi żaluzje, jednak zarazem wszystkie są wykonane z najwyższej jakości produktów, mające za cel służyć przez długi okres czasu bez jakichkolwiek problemów.

Read More
domy Kłodzko

Jakiego typu domy Kłodzko może nam zaproponować? Działki Kłodzko proponuje w bardzo ciekawej cenie

Gdy pragniemy się budować, albo zamieszkać w już wybudowanym przez kogoś domu, to obowiązkowo musimy się przypatrzeć wszelkim oferowanym możliwościom. Im dokładniej to wykonamy, tym znaczniejsza będzie szansa, że natrafimy na jakieś rzeczywiście ciekawe oferty, które będą nam pasowały pod kątem umiejscowienia i tego, ile przyjdzie nam za nie zapłacić.

Read More
mieszkania - malunek

Odnawialne źródła energii w naszych domach

Pompy ciepła są nie tylko ekologiczne, ale też pozwalaja na spore oszczędności. Ten sposób na ogrzewanie domów, zdecydowanie zyskał w ostatnim czasie na popularności i wcale jej nie traci. Istotny wpływ ma na to również wzbogacenie tego sposobu ogrzewania o ogniwa fotowoltaiczne.

Read More

Starsze wpisy