RECENT FROM BLOG

salon

Nietuzinkowa podłoga w płytkach

Odświeżanie domu nie jest przyjemna, ale planowanie wystroju i zakupy owszem. Rzadko kiedy zatrudniamy profesjonalistę i samodzielnie musimy walczyć z wyborem najlepszych materiałów. Decyzja o podłodze powinna być naprawdę przemyślana.
Read More
dom - malunek

Kupujesz własne mieszkanie? Zobacz, na co zwrócić szczególną uwagę!

Zakup nowego mieszkania to na pewno nie bułka z masłem – przekonał się o tym na swojej skórze właściwie każdy, kto przynajmniej raz odwiedzał wszelkiego rodzaju deweloperów czy przeszukiwał anonse na portalach ogłoszeniowych. Jeżeli chcesz kupić mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, wówczas musisz przede wszystkim uważać na różnego rodzaju pułapki w umowach oraz niedoróbki – zazwyczaj bowiem przy zawarciu umowy nie możemy obejrzeć naszego mieszkania, bo po prostu nie jest jeszcze wybudowane. Z kolei jeśli chcesz nabyć mieszkanie z rynku wtórnego, wtedy bez wątpienia powinieneś zwracać szczególną uwagę na to, w jakim dokładnie stanie jest budynek, a na dodatek na sąsiadów. Jak widać, na kupujących czyha wiele pułapek – jak więc nie dać się nabić w butelkę? Przeczytaj nasze porady!

Read More
lampy

Lampy do pokoiku naszej pociechy

Pokoje dziecięce to pomieszczenie bardzo szczególne – ich przystań, w której mogą schować się przed całym światem, oddać się swoim pasjom i czuć się naprawdę bezpiecznie. Najważniejsze, aby była to przestrzeń przyjazna i estetyczna – taka, do której dzieci będą z entuzjazmem wracały. Przy projektowaniu pokoju dziecięcego szczególnie ważną kwestią jest to, aby akcesoria dla dzieci były bardzo komfortowe. Innymi słowy muszą być one precyzyjnie przystosowane do ich potrzeb potrzeb oraz preferencji.
Read More
budynek energooszczędny Libeskind Villa

Nowoczesny styl w Twoim domu

O szklanych domach już dane nam było czytać prawie wiek temu, i mamy świadomość symboliki wspanialszego świata. Ale jeśliby tak marzenie przeistoczyć w rzeczywistość? I zdecydować się na szklane drzwi, schody, balustrady?
Read More
migawka - budowa

Jak przedsiębiorstwa wytwarzają materiały ogniotrwałe i dlaczego należy kupić wędzarnię, by cieszyć się wyśmienitymi potrawami?

Na rynku nie brak jest firm, jakie od początku swej działalności zajmują się projektowaniem oraz wykonawstwem urządzeń do obróbki cieplnej, a także modernizacjami istniejących obiektów.

Read More

Starsze wpisy